ВНТУ
Зв'язок
 
Головна
Абітурієнту
Адміністрація
Навчальний процес
Наукова робота та міжнародне співробітництво
Студенське життя
Розклад занять та консультацій
Наші випускники
 

НАШІ ВИПУСКНИКИ

 

За 39 років існування нашого факультету було випущено понад 3000 спеціалістів промислового і цивільного будівництва, містобудування, теплогазопостачання, теплоенергетики, менеджменту будівництва. Наші випускники працюють у 55 країнах світу. Професорсько-викладацький та навчально-допоміжний склад факультету будівництва теплоенергетики та газопостачання на 80% складається з випускників нашого інституту. Більшість корпусів Вінницького національного технічного університету спроектовано і збудованого випускниками нашого факультету.

Запити на випускників надходять від підприємств і фірм різних форм власності, з якими підтримується постійний зв’язок. Це - СПМК-67, НДЛЕфБК, ВП “Завод ЗБК”, ТОВ “Мур”, Немирівська КП СПМК - 63, ПП “АПК Ю “Плясовиця”, ПСУ “Сталь конструкція ” №126, “Вінницяагропроект”, ТОВ “Вінницябуд”, ВАТ трест “Київміськбуд-1”, Адміністрація Жмеринського райагробуду, ВКП “Експрес” м. Рожнятів Івано-Франківська обл., Могилів-Подільський КП БМУ “Промжитлобуд” КП “БМУ-1”, ЗАТ РБУ-5, ДАК “Хліб України м. Київ”, Могилів-Подільське КП БМУ “Промжитлобуд”, науково-виробнича фірма “Реконструкція” ЗАТ “Вінницький проектний інститут”, ЗАТ “Тростянецьагробуд”, КП “Хмільникрайагробуд”, ВАТ "Вінницягаз", ВАТ "Вінницятеплокомуненерго", ВАТ "Клімат системи", ТОВ "Нічлава", ВАТ "Грань", інститут "Дніпроцивільпромбуд", інститут "Вінницяагропроект", інститут "Воєнпроект", ВАТ "Веста". тощо.

Випускники нашого факультет керують департаментами, відділами та управліннями Вінницької обласної державної адміністрації, облвиконкому і районних держадміністрацій, Вінницької міської ради, державного агентства з енергоефективності та енергозбереження у Вінницькій області. Випускники нашого інституту очолюють потужні науково-виробничі та проектно-конструкторські організації Вінниччини: концерн «Поділля»; ТОВ «СМУ-3»; ТОВ «Гервин»; ТОВ «Теплосервис»; АПМ «Ю.Плясовиця».

Випускниками нашого факультету спроектовані і збудовані чудові будівлі не тільки на території м. Вінниця, але і по всій Україні.

 

 

 
Copyright © 2013 All right reserved