ВНТУ
Зв'язок
 
Головна
Абітурієнту
Адміністрація
Навчальний процес
Наукова робота та міжнародне співробітництво
Студенське життя
Розклад занять та консультацій
Наші випускники
 

АБІТУРІЄНТУ

 

До нашого факультету можна вступити за двома бакалаврськими напрямами підготовки:
- будівництво 6.060101 ( ліцензований обсяг 130 - денна форма, 90 - заочна);
- теплоенергетика 6.050601 ( ліцензований обсяг 40 - денна форма, 30 - заочна).

Конкурсними предметами для вступу є: 1. Українська мова та література (min. 124); 2. Математика (min. 140); 3. Фізика або хімія (min. 124).

Результати минулорічної вступної кампанії на напрям будівництво та теплоенергетику можна подивитись тут.

Тим абітурієнтам, які навчалися на підготовчому відділенні ВНТУ нараховуються додаткові бали (max. 20) при вступі до нашого університету.

Абітурієнти, які навчалися у технікумах та коледжах за спорідненими спеціальностями, мають можливість вступити на навчання одразу на 3 курс (за умови здачі академічної різниці) або на 1 курс навчання зі скороченим терміном.

Вступ на навчання до нашого факультету надає абітурєнту ряд переваг.

1. Всі іногородні студенти нашого факультету забезпечуються житлом у комфортних гуртожитках поряд з навчальними корпусами. На території працює їдальня, в навчальних корпусах є буфети.

2. Виключно перша зміна для занять, пятиденний 30-годинний навчальний тиждень. Достатній час для самостійних занять.

3. В університеті є центр культурології, в якому відбуваються виставки, на базі університету організовуються культурно-просвітницькі, розважальні та інші студенські заходи та флешмоби.

4. Наш факультет має значну лабораторну базу, забезпечену діючими установками, на яких проводяться дисертаційні дослідження та лабораторний практикум.

5. Безкоштовний доступ до мережі Інтернет. Вивчення інформаційних технологій з 1 до останнього курсу. Доступ до безкоштовного ліцензійного програмного забезпечення. Всі випускники нашого факультету володіють інформаційними технологіями, всі курсові та дипломнів проекти виконуються з використанням систем автоматизованого проектування та відповідних пакетів прикладних програм.

6. Студенти 100% безкоштовно забезпечуються навчальною літературою у паперовому та електронному варіантах.

7. Під час навчання є можливість стажуватись у закордонних ВНЗ за обраною спеціальністю.

8. Широкий доступ студентів до наукової роботи. Можливість брати участь у олімпіадах, конкурсах наукових робіт, міжнародних конференціях. Найбільш талановиті студенти отримують іменні стипендії Приезидента, Кабінету міністрів, облдержадміністрації, міської ради тощо. Схильні до наукової роботи студенти можуть продовжити навчання в аспірантурі за 4 спеціальностями і захистити кандидатську дисертацію.

9. Наші студенти мають можливість безкоштовно займатись у різноманітних спортивних секціях, музичних та танцювальних студіях, командах КВК та "Що, де, коли" тощо, брати участь у міських, обласних, державних та міжнародних змаганнях.

10. Всі випускники нашого факультету працевлаштовуються за спеціальністю.

 
Copyright © 2013 All right reserved